Eski planlar için bir yılda üçüncü kez yeni bir Verizon fiyat artışı geliyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Eski planlar için Verizon’da bir fiyat artışı daha bekleniyor. Fiyat artışlarının çoğu iş planları içindir, ancak bir tüketici planı da artacaktır. Ekonomik Düzenleme Ücretinde de aylık 0,99 dolarlık bir artış var. Verizon, son 365 gün içinde eski planların fiyatlarını iki kez artırdı. Bu trendin 2024’te de devam etmeyeceğini umabilirdik […]

Eski planlar için bir yılda üçüncü kez yeni bir Verizon fiyat artışı geliyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Eski planlar için Verizon’da bir fiyat artışı daha bekleniyor.
  • Fiyat artışlarının çoğu iş planları içindir, ancak bir tüketici planı da artacaktır.
  • Ekonomik Düzenleme Ücretinde de aylık 0,99 dolarlık bir artış var.

Verizon, son 365 gün içinde eski planların fiyatlarını iki kez artırdı. Bu trendin 2024’te de devam etmeyeceğini umabilirdik ama Big Red’in bir yıl içinde üçüncü fiyat artışı yapacağı söylentileriyle karşı karşıyayız. Bonus olarak şirketin aylık ücret maliyetini de artırması muhtemel. Sızan bu haberlerin her ikisi de güvenilir bir kaynaktan geliyor. Mobil Rapor.

Çoğu tüketiciyi etkileyeceğinden, aylık ücretle başlayalım. Verizon faturanızda muhtemelen Ekonomik Ayarlama Ücreti adı verilen bir satır bulacaksınız. Bu, 2022’de uygulamaya konan ve hesabınızda bulunan her akıllı telefon veya bağlı cihaz için geçerli olan bir ücrettir. Başlangıçta, yalnızca belirli planlardaki belirli cihazlar için geçerliydi, ancak kullanıcılar planları değiştirdikçe, cihazları yükselttikçe vb. ücret hemen hemen herkesin faturasında görünmeye başlıyor. Verizon’a daha fazla para kazandırmaktan başka bir amacı yokmuş gibi görünen bu ücretin, özellikli telefonlar ve tabletler dışındaki tüm cihazlar için ayda 0,99 dolar artacağı söyleniyor. Bu ücrete sahip beş akıllı telefonunuz varsa tebrikler: Muhtemelen hiçbir gerçek neden yokken her ay 4,95 dolar daha fazla ödemeye başlamak üzeresiniz.

Eski planlara yönelik Verizon fiyat artışları için, hepsinin 23 Ocak 2024’te yürürlüğe girmesi beklenen söylentilerdeki değişiklikler şunlardır:

  • Business Unlimited Akıllı Telefon (artış oranı: 5 dolar her ay)
  • Business Unlimited Essentials (artış oranı: 5 dolar her ay)
  • Business Unlimited Plus (artış oranı 5 dolar her ay)
  • Yeni Verizon Planı (artış oranı 3 dolar her ay)
  • Yeni Verizon İş Planı (şu oranda artış) 3 dolar her ay)
  • Esnek İş Planı (artış oranı 3 dolar her ay)

Bazı durumlarda artışı hemen göremezsiniz. Bunun yerine, yeni bir hattı etkinleştirdiğinizde, bir cihazı yükselttiğinizde, bir sözleşmeyi değiştirdiğinizde veya hesabınızda/hesaplarınızda başka bir değişiklik yaptığınızda bunun ele alındığını göreceksiniz. Ancak plan(lar)ı koruduğunuz sürece değişiklikler eninde sonunda gelecektir.

Lütfen bunun sızdırılmış bir bilgi olduğunu unutmayın, dolayısıyla tam olarak bu şekilde ilerleyeceğinin garantisi yoktur. Ay sonuna kadar kesin olarak öğreneceğiz.

Eski planlar için bir yılda üçüncü kez yeni bir Verizon fiyat artışı geliyor

Teknory