Evinizde NFC Etiketlerini Kullanmanın En İyi Yolları

Güne kafeinsiz başlayamıyorsanız, bu NFC tüyosu sizin için ezber bozabilir. Yine de birkaç uyarı var: Çalışması için bir hareket dedektörüne ve belirli bir tür kahve makinesine ihtiyacınız var. göre bir TikTok kullanıcı, bir NFC çipi, ayaklarınız yere basar basmaz, yani yatağınızın altındaki hareket dedektörü uyanık olduğunuzu algıladığı anda sizin için bir fincan kahve hazırlayacak şekilde […]

Evinizde NFC Etiketlerini Kullanmanın En İyi Yolları

Güne kafeinsiz başlayamıyorsanız, bu NFC tüyosu sizin için ezber bozabilir. Yine de birkaç uyarı var: Çalışması için bir hareket dedektörüne ve belirli bir tür kahve makinesine ihtiyacınız var. göre bir TikTok kullanıcı, bir NFC çipi, ayaklarınız yere basar basmaz, yani yatağınızın altındaki hareket dedektörü uyanık olduğunuzu algıladığı anda sizin için bir fincan kahve hazırlayacak şekilde programlanabilir. Ne yazık ki, bu hack’in nasıl kurulduğundan ve bunun gerçekleşmesi için başka hangi cihazların (örneğin bir ev asistanı ve köprü) gerekli olduğundan veya bu yaklaşım için ne tür bir kahve makinesinin gerekli olduğundan tam olarak emin değiliz. uzaktan iletişim kurabilen daha gelişmiş bir makine olduğunu hayal edin.

Bunu yapmanın daha basit bir yolu, ev asistanı uyumlu bir akıllı priz ve güç açılır açılmaz kahve yapmaya başlayabilen bir kahve makinesi kullanmaktır. Buna göre elma İçeriden, Bu NFC etiketi hilesi, kahve telvesini ve suyu sıraya koyarak, kahve makinesini akıllı bir prize (kapalı) takarak ve makineyi açık konuma getirerek çalışır. Ardından, kahvenizin demlenmesini istediğinizde akıllı prizin açık olması için NFC etiketini programlayın. Tabii ki, çoğu yeni kahve makinesinin belirli zamanlarda başlayabilen kendi otomatik demleme işlevleri vardır, ancak bu NFC kullanımı birisi için kullanışlı olabilir.

Teknory