F1 canlı yayını: Bahreyn Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile 2023’teki Formula 1 canlı yayınlarını dünyanın her yerinden izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Formula 1 bu hafta geri dönüyor ve bu da hızlı arabaları, yoğun rekabeti ve kesinlikle bir sürü […]

F1 canlı yayını: Bahreyn Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile 2023’teki Formula 1 canlı yayınlarını dünyanın her yerinden izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Formula 1 bu hafta geri dönüyor ve bu da hızlı arabaları, yoğun rekabeti ve kesinlikle bir sürü dramı sevenler için harika bir haber. bekleyemeyiz

Program ve izlemenin en iyi yolları söz konusu olduğunda pek çok sorunuz olduğundan eminiz. Korkmayın, çünkü ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Bahreyn Grand Prix’si ne zaman?

F1’in yeni sezonu için heyecan artıyor, ilk yarış haftası Bahreyn’de yapılacak:

  • Alıştırma 1 — 3 Mart 11:30 – 12:30 GMT

  • Alıştırma 2 — 3 Mart 15:00 – 16:00 GMT

  • Alıştırma 3 — 4 Mart 11:30 – 12:30 GMT

  • Nitelikli — 4 Mart 15:00 – 16:00 GMT

  • Irk — 5 Mart 15:00 GMT

Sky Sports, Birleşik Krallık’ta F1’in canlı yayınını yapma hakkına sahiptir. Kanal 4 ayrıca 5 Mart 21:00 GMT’de yarışın önemli anlarını gösterecek. Yine de bu yılki tüm aksiyonu izlemek için tek seçeneğiniz bunlar değil.

Bahreyn Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl canlı yayınlayabilirsiniz?

Sky’a aboneyseniz, F1 oyunundaki en büyük isimlerden sektör lideri haberler bekleyebilirsiniz. Sky Sports ucuza gelmiyor, bu yüzden pek çok hayran alternatif arıyor olacak.

İyi haber şu ki, Belçika’nın RTBF’si ve Avusturya’nın ServusTV Sırasıyla Fransızca ve Almanca yorumlarla tüm yarışları ücretsiz olarak gösterecek. Bu yorum hoşunuza gidebilir, ancak gerçekten anlayabileceğiniz bir şeye gerçekten ihtiyacınız varsa, akışı izlerken her zaman BBC’nin Radio 5 Live’ını dinleyebilirsiniz.

Peki RTBF’yi nasıl izleyebilirsiniz? ve Belçika ve Avusturya dışından ServusTV? İşlem aslında bir VPN ile gerçekten çok basit. Tek yapmanız gereken akış dostu bir hizmete abone olmak, tercih ettiğiniz işletim sistemi için uygulamayı indirmek ve ardından Belçika veya Avusturya’daki güvenli bir sunucuya bağlanmak. Bağlandıktan sonra RTBF’yi ziyaret edebilirsiniz veya Bahreyn Grand Prix’sinin her turunu izlemek için ServusTV. Doğru VPN ile bu kadar kolay ve en iyilerinden bazıları ücretsiz olarak sunuluyor.

F1 için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) güçlü bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, tüm işletim sistemleri için uygulamaları, beş çoklu oturum açma ve tüm en iyi akış sitelerinin güvenilir engellemesini kaldırması nedeniyle spor akışı için en iyi hizmettir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu büyük ölçüde indirimli plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Bu çok sinsi ama Bahreyn Grand Prix’sini izlemek için kaydolabilir ve ardından paranızı geri almak için para iade garantisini kullanabilirsiniz. Bu şekilde F1’i ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

ExpressVPN’deki en iyi anlaşmayla Bahreyn Grand Prix’sini canlı yayınlayın.

Teknory