Galaksinin Koruyucuları Vol. 3′ Kötü Adam, Karaktere Girmesine Yardımcı Olmak İçin Kendi Harika Karışımını Açıkladı

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Chukwudi İwuji MCU’daki en son büyük kötüdür ve böyle bir karakteri oynamak çok eğlenceli olsa da, her zaman parkta yürümek değildir. bu Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 düşman küstahlığı, üstünlük kompleksi ve en kötüsü hayvan zulmüne olan tutkusuyla tanınır. Doğal olarak, The High Evolutionary’nin yerine geçmek kolay değil, ama şans eseri, Iwuji’nin […]

Galaksinin Koruyucuları Vol.  3′ Kötü Adam, Karaktere Girmesine Yardımcı Olmak İçin Kendi Harika Karışımını Açıkladı

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Chukwudi İwuji MCU’daki en son büyük kötüdür ve böyle bir karakteri oynamak çok eğlenceli olsa da, her zaman parkta yürümek değildir. bu Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 düşman küstahlığı, üstünlük kompleksi ve en kötüsü hayvan zulmüne olan tutkusuyla tanınır. Doğal olarak, The High Evolutionary’nin yerine geçmek kolay değil, ama şans eseri, Iwuji’nin elinde bir numara vardı.

tarafından bildirildiği gibi Tartışılan filmesnasında Muhafızlar 3 Küresel basın toplantısında oyuncu, kötü karakterin senaryodaki tanıtımı ve bunun karaktere bakışını nasıl şekillendirdiği hakkındaki ilk düşüncelerini açıkladı:

“Tanıştığınızda senaryoda yazılan ilk şey [The High Evolutionary] Uzay Operası mı dinliyor? Bu yüzden, klasik müziğin bu karakterin büyük bir parçası olacağını hemen anladım.”

O halde, The High Evolutionary ile bağlantı kurmanın ilk adımı, Iwuji’nin kötü adamla aynı türde müzik dinlemesiydi, bu, sürecin en başından beri yaptığından emin olduğu bir şeydi. O andan itibaren işler yerine oturmaya başladı.

“En sevdiğim operaları ve klasik müzikleri dinleyip James’e göndermeyi düşündüm ve bir ya da iki tanesi gerçekten filmde yer aldı! (…) Bu adamı bulmamın çoğu, benim için şunu söylüyordu… eğer opera dinliyorsa ve bir uzay operasındaysa ve bu çılgın bilim insanıysa, uyumayan birini düşündüm.

Ayrıntılara gösterilen bu özen, Iwuji’nin karakteri en iyi şekilde nasıl canlandıracağını bulmasına yardımcı olmada kilit bir role sahip gibi görünüyor, ancak tek ilham kaynağı bu değildi – aktöre göre kredinin bir kısmı eski iyi Shakespeare’e gidiyor.

Yine de günün sonunda, bunlar hiçbir şekilde bir sanatçının karaktere bürünmek için kullandığı en kötü veya en tuhaf stratejiler değil (size bakıyoruz, Jared Leto) ve bunun için hepimiz minnettarız. .

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 şimdi sinemalarda.

Teknory