Google Pixel Fold ve 7a sızıntıları potansiyel Haziran lansmanını ortaya koyuyor

Uzun süredir söylentileri dolaşan bir Google Pixel cihazı sadece birkaç ay uzakta olabilir. Raporlara göre (perakende listelerine dayalı olarak) her ikisinden de 9to5Google(Yeni bir sekmede açılır) Ve Gelecek Kazan(Yeni bir sekmede açılır), Google, Haziran ayında bir çift yeni cihaz piyasaya sürecek: Google Pixel 7a ve Pixel Fold. Bu, cihazların yaklaşık bir ay sonra mağazalarda olacağı […]

Google Pixel Fold ve 7a sızıntıları potansiyel Haziran lansmanını ortaya koyuyor

Uzun süredir söylentileri dolaşan bir Google Pixel cihazı sadece birkaç ay uzakta olabilir.

Raporlara göre (perakende listelerine dayalı olarak) her ikisinden de 9to5Google(Yeni bir sekmede açılır) Ve Gelecek Kazan(Yeni bir sekmede açılır), Google, Haziran ayında bir çift yeni cihaz piyasaya sürecek: Google Pixel 7a ve Pixel Fold. Bu, cihazların yaklaşık bir ay sonra mağazalarda olacağı anlamına gelir. Google’ın yıllık G/Ç konferansı(Yeni bir sekmede açılır)10 Mayıs’ta başlayacak. G/Ç geleneksel olarak yazılım odaklıydı, ancak geçen yıl Pixel 6a ve Pixel Watch gibi birden fazla cihazın duyurusu yapıldı.

AYRICA BAKINIZ:

Samsung Galaxy Z Fold 5, katlanabilir telefonlarla ilgili en can sıkıcı şeyi çözebilir

Merakla, Pixel 7a’nın Haziran ayında piyasaya sürülmesi, Google’ı önceki yıllara kıyasla programın bir ay ilerisine taşıyacaktır. Pixel 6a, geçen yıl Temmuz ayında mağaza raflarında yerini aldı.

Yine de, bu perakende listeleri bir lansman tarihi ile durmadı.

Ayrıca birkaç sulu bilgi parçası daha aldık. Yeni başlayanlar için sızıntılar, Pixel Fold’un renk seçenekleri olarak karbon ve porselen ile en az 256 GB’lık bir depolama varyantıyla geleceğini gösteriyor. Bu arada 7a, renk seçenekleri olarak yalnızca karbon, pamuk ve Arktik mavisi olan 128 GB’lık bir modelle gelebilir.

Ne yazık ki, her iki cihaz için de kesin fiyat rakamlarını alamadık. Ve renkler ve depolama dışında, her iki cihaz hakkında da devam edecek çok fazla kesin bilgi yok. Pixel Fold ile ilgili önceki raporlar, Samsung Galaxy Z Fold cihazına benzer, büyük, not defteri benzeri bir ekrana açılacağını belirtiyordu. 7a’ya gelince, fiyatı düşük tutmak için bazı küçük iyileştirmeler ve küçük tavizler ile temelde bir Pixel 7 ise şaşırmayacağız. Bu, diğer tüm Pixel A serisi telefonların ayak izlerini takip ederdi.

Google I/O, Pixel-head’ler için yeterince yakında buraya gelemez.

Teknory