Hugh Jackman, ‘İkili Rol’den Bahsettikten Sonra ‘Deadpool 3’te Wolverine Varyantlarına İpucu Verdi

Fox/Disney/Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktı Hugh JackmanMCU’nun ilk çıkışı Deadpool 3, geçen yıl Wolverine rolünü yeniden canlandıracağının duyurulmasından sonra. Oyuncu daha önce Marvel Studios’un adamantium kahramanını mevcut MCU zaman çizelgesine, olaylarla çatışmadan dahil etmek için yaratıcı bir yolu olduğundan bahsetmişti. Loganve oyuncu şimdi bunun yakında çıkacak olan filmde nasıl başarılacağına […]

Hugh Jackman, ‘İkili Rol’den Bahsettikten Sonra ‘Deadpool 3’te Wolverine Varyantlarına İpucu Verdi

Fox/Disney/Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktı Hugh JackmanMCU’nun ilk çıkışı Deadpool 3, geçen yıl Wolverine rolünü yeniden canlandıracağının duyurulmasından sonra. Oyuncu daha önce Marvel Studios’un adamantium kahramanını mevcut MCU zaman çizelgesine, olaylarla çatışmadan dahil etmek için yaratıcı bir yolu olduğundan bahsetmişti. Loganve oyuncu şimdi bunun yakında çıkacak olan filmde nasıl başarılacağına dair küçük bir ipucu verdi.

film için bir Fransız röportajı sırasında Oğul, Jackman yaklaşan Marvel filminde “ikili bir role” sahip olacağını açıkladı. Söyledi LeParisien çekimler bu yaz başlıyor ve eski Wolverine bedenini geri getirmek için sıkı bir diyete girmeden önce Paris’teki zamanını mutfağı deneyimlemek için değerlendiriyor.

“Evet, ikili bir rol bile olacak. Ryan ve ben yirmi yıldır arkadaşız, birlikte çok eğleniyoruz. Bu yaz çekiyoruz. Bu yüzden şu anda Paris’te olduğum ve Fransız gastronomisinin tadını çıkarabildiğim için çok mutluyum. Çünkü çok yakında, Wolverine vücudumu yeniden yapmak için kendime katı bir diyet uygulamam gerekecek: buğulanmış tavuk ve brokoli!

“İkili rol” ile ne kastettiğini netleştirmese de, en olası varsayım, kendisinin farklı varyantlarını oynayacağıdır. Bu en mantıklısı, çünkü önceki röportajlarında Wolverine’in yeniden ortaya çıkışı için “bilim” ve “zamanda yolculuk” kullanma olasılığıyla dalga geçti. Ve Deadpool’un sonunda zamanla uğraştığını düşünürsek Deadpool 2eylemleri filmde bir saldırıya yol açsaydı mantıklı olurdu.

Geçmişte Jackman’ın ilk Deadpool filminde oynamasının istendiği ortaya çıkmıştı. Ancak oyuncu, o sırada karakteri oynamayı bitirdiğini iddia ettiği için rolü reddetti. Logan. Ancak 2016 yılında ilk filmi izledikten sonra oyuncu, iki Marvel karakteri arasında bir “dost polis” durumu görebileceğini iddia ederek kararından pişman oldu. Ayrıca Wolverine’in dönüşünün Jackman’ın fikri olduğu ve fikri ortaya atma çağrısının, Ryan Reynolds’ın Kevin Feige ile film hakkında konuşmak için bir toplantı yapacağı zaman olduğu doğrulandı.

şu anda ne olduğu bilinmemekle birlikte Deadpool 3 hakkında olacağı, olaylarından defalarca bahsedildi. Logan kanon ve dokunulmamış kalacaktır. Yani belki de bunu başarmanın anahtarı çoklu evrendir.

Deadpool 3 8 Kasım 2024’te sinemalarda olması planlanıyor.

Teknory