I’m a Celeb 2023 canlı yayını: I’m a Celeb’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: En yeni dizileri yayınlayın Ben bir ünlüyüm… Çıkarın Beni Buradan! ITVX’te ücretsiz. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Festival sezonuna ne zaman girdiğimizi söylemek kolaydır. Mağazalarda süslemeler artmaya başlıyor, radyoda Noel şarkıları çalınıyor ve her reklamda tatil ruhu doluyor. Bunlar bariz işaretler, ama aynı zamanda Down Under’da Noel’in başlangıcını işaret eden […]

I’m a Celeb 2023 canlı yayını: I’m a Celeb’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: En yeni dizileri yayınlayın Ben bir ünlüyüm… Çıkarın Beni Buradan! ITVX’te ücretsiz. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Festival sezonuna ne zaman girdiğimizi söylemek kolaydır. Mağazalarda süslemeler artmaya başlıyor, radyoda Noel şarkıları çalınıyor ve her reklamda tatil ruhu doluyor. Bunlar bariz işaretler, ama aynı zamanda Down Under’da Noel’in başlangıcını işaret eden bir şeyler de var: Ben bir ünlüyüm… Çıkarın Beni Buradan!

İzlemek istersen Ben bir ünlüyüm… Çıkarın Beni Buradan! Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Ne zaman Ben bir ünlüyüm başlangıç?

Ben Bir Ünlüyüm… Çıkarın Beni Buradan! başlıyor 19 Kasım saat 21.00bölümleri her gece aynı saatte yayınlanıyor.

Nasıl izlenir Ben bir ünlüyüm ücretsiz

Her bölümünü izleyebilirsiniz Ben Bir Ünlüyüm… Çıkarın Beni Buradan! ITV1’de. Ayrıca bu diziyi ITVX’te ücretsiz olarak canlı yayınlayabilirsiniz.

Bu popüler yayın hizmeti coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak dünyanın her yerinden herkes ITVX’e bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, ITVX’e herhangi bir ülkeden bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

İzlemek için ITVX’in engellemesini kaldırın Ben Bir Ünlüyüm şu basit adımları izleyerek:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek ITVX

 5. Buhar Ben Bir Ünlüyüm dünyanın her yerinden ücretsiz

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, nakit taahhütte bulunmadan ITVX’e erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak size yayın yapma fırsatı veriyor Ben Bir Ünlüyüm Yatırımınızı geri kazanmadan önce.

ITVX için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı ITVX’in engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

Aktarım Ben Bir Ünlüyüm ExpressVPN ile dünyanın her yerinden ücretsiz.

Konular
Akış Nasıl İzlenir

Teknory