Kaç tane ‘Kara Yonca’ Filmi Var?

Netflix üzerinden görüntü bu kara yonca Manganın anime uyarlamasının 2017’de prömiyerinden bu yana dünya popülaritesini artırıyor. Seri, 87 ülkeden izleyicilerin izlediği anime yayın platformu Crunchyroll’un 2020’de en çok izlenen oyunu oldu. Yakında evreni daha fazla medya türüne genişletiyor bariz bir sonraki hamle haline geldi ve Siyah Kapak video oyunlarına ve hatta filme uyarlandı. Orada bir […]

Kaç tane ‘Kara Yonca’ Filmi Var?

Netflix üzerinden görüntü

bu kara yonca Manganın anime uyarlamasının 2017’de prömiyerinden bu yana dünya popülaritesini artırıyor. Seri, 87 ülkeden izleyicilerin izlediği anime yayın platformu Crunchyroll’un 2020’de en çok izlenen oyunu oldu. Yakında evreni daha fazla medya türüne genişletiyor bariz bir sonraki hamle haline geldi ve Siyah Kapak video oyunlarına ve hatta filme uyarlandı.

Orada bir kara yonca film?

Şu anda sadece bir tane var kara yonca 16 Haziran 2023’te Japon sinemalarında ve uluslararası olarak Netflix’te gösterime giren film. Başlıklı Black Clover: Büyücü Kralın KılıcıYapımcılığını Pierrot, yönetmenliğini Ayataka Tanemura’nın üstlendiği, senaryosunu Johnny Onda ve Ai Orii’nin üstlendiği filmin karakter tasarımı Itsuko Takeda, müzikleri Minako Seki’ye ait.

Orijinalin yazarı Yüki Tabata kara yonca manga, 2023 filminin yapımını denetledi. 2017 animesinin oyuncu kadrosu geri döndü Büyücü Kralın Kılıcı Asta rolünde Gakuto Kajiwara, Yuno rolünde Nobunaga Shimazaki ve Noelle rolünde Kana Yūki de dahil.

Buna göre Netflix, filmin hikayesi animenin dördüncü sezonundaki olaylardan sonra gerçekleşirken, eğer varsa, televizyon dizisinin gelecek sezonlarının kanonunda yeni gelişmelere yer vereceğinin garantisi yoktur. İçinde Büyücü Kralın KılıcıAsta ve Yuno, Clover Kingdom’ı yok etmeye teşebbüs ettikten sonra Julius Novachrono tarafından 10 yıl boyunca sürgüne gönderilen eski bir Büyücü Kral ve Beyaz Yılan kaptanı Conrad Leto ile karşı karşıya gelmelidir.

Black Clover: Büyücü Kralın Kılıcı Anime, Crunchyroll’da mevcutken Netflix’te yayınlanabilir.

Yazar hakkında

Francisca Tinoco

Francisca Tinoco

Francisca bir pop kültürü meraklısı ve film uzmanıdır. Portekiz Nova Üniversitesi’nden İletişim Bilimleri alanında lisans derecesi ve Birleşik Krallık’ta Oxford Brookes Üniversitesi’nden film Çalışmaları alanında yüksek lisans derecesi, yazmaya olan sevgisini sinema sevgisiyle birleştirmesine olanak sağlamıştır. WGTC de dahil olmak üzere çeşitli platformlar için hem İngilizce hem de Portekizce dillerinde çalışan serbest yazar ve içerik yaratıcısıdır.

Teknory