MCU’nun Büyük Kötüsü Kang’ı Değiştirmek İçin Beklenmedik Bir Seçim Tam Kanonik Anlam Sağlıyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Daha fazla insan taciz iddialarıyla öne çıktıkça Jonathan Binbaşıbazı MCU hayranlar şaşırtıcı derecede uygun bir alternatif buldular. Majors ve Marvel Studios’un ayrılması giderek daha kaçınılmaz hale geldikçe, izleyiciler r/Marvel Stüdyoları aktör için olası değiştirmeleri önermek için subreddit. Majors, Faz 5’in omuzlarında durduğu Fatih Kang’ı oynadığı için görev korkaklara göre değil. Ancak […]

MCU’nun Büyük Kötüsü Kang’ı Değiştirmek İçin Beklenmedik Bir Seçim Tam Kanonik Anlam Sağlıyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Daha fazla insan taciz iddialarıyla öne çıktıkça Jonathan Binbaşıbazı MCU hayranlar şaşırtıcı derecede uygun bir alternatif buldular.

Majors ve Marvel Studios’un ayrılması giderek daha kaçınılmaz hale geldikçe, izleyiciler r/Marvel Stüdyoları aktör için olası değiştirmeleri önermek için subreddit. Majors, Faz 5’in omuzlarında durduğu Fatih Kang’ı oynadığı için görev korkaklara göre değil. Ancak bir hayran mantıklı bir seçim yaptı.

OP, bir Asgard Prensesi ve Loki varyantı olan Sylvie Laufeydottir’den (Sophia Di Martino) başkasına atıfta bulunmuyor. Başlangıçta, teklif hafif bir muhalefetle karşılaştı.

Başka bir Reddit kullanıcısı, bunun neden yanlış bir seçim olduğunu düşündüklerini açıkladı ve Marvel’ın Kang’ı Doctor Doom ile değiştirmesinin daha mantıklı olduğunu öne sürdü.

Yine başka bir hayran, bunun uzak bir ihtimal olduğunu ancak başka bir dizi için harika bir fikir olduğunu düşündü.

Başka bir hayrana göre, Kang’ın yerine geçebilecek en mantıklı kişi kendisinin bir varyantı. Ne yazık ki, Majors tüm Kang türevlerini oynadığı için bu sorunu çözmez.

Ancak OP’nin fikri, diğer Reddit kullanıcıları arasında derinden yankı uyandırdı.

Marvel hayranlarının başka bir grubu, Marvel’in onunla bağlarını kesmesi durumunda Majors’ın yerini alması için bir oyunculuk efsanesini aday gösterdi.

Majors, oyunculuk yeteneği için solak bir iltifat aldı.

Marvel Studios, Marvel ile olan ilişkisinin geleceği konusunda ağzı sıkı olmaya devam ediyor. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania yıldız. Gerçekten de yıldız, suçluluğu kanıtlanana kadar masumiyet karinesinden yararlanıyor. Bununla birlikte, kendini ifşa etme geçmişi ve aile içi şiddet ile yakın partner şiddeti iddialarının gün ışığına çıkmasıyla birleştiğinde, sorunlu bir davranış modeli ortaya çıkıyor. Bu arada, ana akım sinemadaki kariyeri tehlikeli bir şekilde dengede kalmaya devam ediyor.

Teknory