PlayStation Turnuvaları Sonunda PS5 İçin Başlıyor

Başına basın bülteniPlaystation Tournament muamelesi görecek ilk oyunlar, dövüş oyunu Guilty Gear Strive ve spor simülasyonları NBA 2K23 ve FIFA 23 olacak. Gematsu). FIFA ve NBA 2K23, tüm modern sistemlerde zaten mevcuttur. Sony, Playstation Turnuvalarını bir liderlik tablosu turnuvası olan Win-a-Thon etkinliğiyle başlatıyor. Win-a-Thon, en iyi performans gösterenler için yeni Playstation 5’ler ve DualSense Edge […]

PlayStation Turnuvaları Sonunda PS5 İçin Başlıyor

Başına basın bülteniPlaystation Tournament muamelesi görecek ilk oyunlar, dövüş oyunu Guilty Gear Strive ve spor simülasyonları NBA 2K23 ve FIFA 23 olacak. Gematsu). FIFA ve NBA 2K23, tüm modern sistemlerde zaten mevcuttur.

Sony, Playstation Turnuvalarını bir liderlik tablosu turnuvası olan Win-a-Thon etkinliğiyle başlatıyor. Win-a-Thon, en iyi performans gösterenler için yeni Playstation 5’ler ve DualSense Edge denetleyicileri ve her zaman hoş karşılanacak nakit para dahil olmak üzere çeşitli ödüller sunuyor. Ayrıca Turnuva kullanıcı arayüzünü daha fazla rahatlık için yeniden tasarladı ve oyuncuların rekabetçi bir maça hızlı bir şekilde atlamasını kolaylaştırdı.

En önemlisi, Sony konsol içi turnuvalardan oluşan yoğun bir programa kendini adamıştır. Sony belirli tarihler açıklamasa da, konsola özel bu yeni turnuvaların düzenli aralıklarla gerçekleşeceği açıktı. Bunlar yeterince ilgi görürse, Playstation Turnuvaları nihayet Sony’yi büyük ölçekli rekabetçi oyunlarda önemli bir isim haline getirebilir.

Teknory