Quantumania’nın Disney Plus Çıkışı MCU’nun Karşılaştığı En Büyük Sorunu Vurguluyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Bizi bu kadar uzun süre karanlıkta tuttuktan sonra, hayret Studios nihayet Disney Plus’ta büyük bir sürüm yayınladı ve platforma iki tane daha çıkmasını bekleyebileceğimizi onayladı – kişisel karamsarlık seviyenize bağlı olarak sizi MCU’nun geleceği için umutla veya bunun için korkuyla dolduracak haberler . Yeni başlayanlar için, Karınca Adam ve Yaban Arısı: […]

Quantumania’nın Disney Plus Çıkışı MCU’nun Karşılaştığı En Büyük Sorunu Vurguluyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Bizi bu kadar uzun süre karanlıkta tuttuktan sonra, hayret Studios nihayet Disney Plus’ta büyük bir sürüm yayınladı ve platforma iki tane daha çıkmasını bekleyebileceğimizi onayladı – kişisel karamsarlık seviyenize bağlı olarak sizi MCU’nun geleceği için umutla veya bunun için korkuyla dolduracak haberler . Yeni başlayanlar için, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania en sonunda akışta izlenebilir, ancak gelişi şu anda Multiverse Saga’nın karşı karşıya olduğu en sıkıntılı sorunu ön plana çıkardı…

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania sonunda Disney Plus’ta, ancak Marvel bunu bilmenizi istemiyor

karınca adam ve yaban arısı quantumania kang
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Evet, sinemalarda gösterime girmesinden bu yana rekor kıran 87 günün ardından, Kuantum artık Disney Plus uyumlu – ve yine de, tuhaf bir hareketle Marvel, sosyal medyada yayınlanması konusunda garip bir şekilde sessiz kalıyor. Bunu, filmin sitedeki resmi özetinin ana kötü adam Fatih Kang’dan hiç bahsetmediği gerçeğiyle birleştirin ve stüdyonun hala Jonathan Majors durumunu tam olarak nasıl ele almak istediği üzerinde çalıştığı son derece açık. Ve franchise’ın artık bir şekilde son teslim tarihi olduğu göz önüne alındığında, teşekkürler Loki ikinci sezonun sonbaharda gelişiyle, saat işliyor.

Avcı şu şekilde av olur Loki‘nin ikinci sezonun çıkış tarihi, MCU’nun Sony ile kafa kafaya gideceği anlamına geliyor

Loki
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Bunlardan bahsetmişken, duymuş olabileceğiniz gibi, Loki ikinci sezon resmi olarak 6 Ekim’de başlayacak ve bu, Sony’nin bir sonraki canlı aksiyon Spider-Man filmini sinemalarda yayınlayacağı gün olduğu için Marvel hayranlarının radarında olan bir tarih. Avcı Kraven, eski MCU oyuncusu Aaron Taylor-Johnson’ın oynadığı. Bu sinematik bir çatışma olmasa da oppenheimer vs. Barbie Marvel, en popüler yayın serilerinden birinin ikinci sınıf serisini, rakip serisinin yeni bir filmi sinemalara kaydırdığı gün bırakarak ne yaptığını kesinlikle biliyor.

Harikalar 2023’ün süper kahraman yaz destek direği olmaktan, diğer iki MCU yayını arasına gömülmeye gitti

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Ek olarak Loki Ekim ayına kadar ve Kasım ayı başlarında haftalık olarak yeni bölümlerin prömiyeri, Eko aynı zamanda 29 Kasım’da ilk sezonunun tamamını yayınlayacak. Ancak, bu iki sürümün ortasındaki tokat patlamasının Harikalar, daha önce planlanan Temmuz bitiş tarihinden 10 Kasım’a taşındıktan sonra. Brie Larson’ın 1 milyar dolar kazanan Origins filminin devam filminin bu şekilde gömülmesi gerçeği, her zaman paçavra yapmak için bir neden arayanlar için kesinlikle kırmızı bayraklar yükseltiyor. Kaptan Marvel ile ilgili her şey hakkında. Ve geri kalanımız için bile, Marvel’in 2023’ünün bu kadar ağır olması, burada bir şeylerin yolunda gitmediğini gösteriyor.

En son Marvel haberlerinden daha fazlası — örneğin Doktor Garip katılmak için çoklu evreni geçen yıldız Zehir 3 – hiç vakit kaybetmeden kapınıza kadar sihirli olacak.

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory