Samsung’un Galaxy Ring’i dört boyutta gelebilir ve Fold 6 ile piyasaya sürülebilir

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi TL;DR Yeni bir söylenti, Galaxy Ring’in 2024’ün 3. çeyreğinde veya 2025’in başlarında piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor. Söylenti ayrıca Samsung’un akıllı yüzüğü dört boyutta ürettiğini iddia ediyor. 2025 lansman tarihi, Samsung’un tıbbi onay istediğini gösterebilir. Samsung’un Galaxy Ring’i, sızıntıların az olması nedeniyle hala büyük ölçüde bir sır olarak kalıyor. Ancak yeni […]

Samsung’un Galaxy Ring’i dört boyutta gelebilir ve Fold 6 ile piyasaya sürülebilir

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

TL;DR

  • Yeni bir söylenti, Galaxy Ring’in 2024’ün 3. çeyreğinde veya 2025’in başlarında piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor.
  • Söylenti ayrıca Samsung’un akıllı yüzüğü dört boyutta ürettiğini iddia ediyor.
  • 2025 lansman tarihi, Samsung’un tıbbi onay istediğini gösterebilir.

Samsung’un Galaxy Ring’i, sızıntıların az olması nedeniyle hala büyük ölçüde bir sır olarak kalıyor. Ancak yeni bir söylenti bazı yeni ayrıntılara ışık tutmuş ve lansman penceresini yeniden doğrulamış olabilir.

Şu anda Galaxy Ring, seri üretim geliştirmeden önceki aşama olan ileri geliştirme aşamasındadır. tarafından hazırlanan bir rapora göre ElektrikliSamsung, akıllı yüzüğün dört boyuttaki tek bir modeli (yani Plus veya Ultra versiyonu yok) üzerinde çalışıyor. Farklı yüzük boyutları, çeşitli boyutlardaki parmaklara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Buna karşılık Oura, akıllı yüzüğü için sekiz farklı boyut sunuyor.

Çıkış, Samsung’un akıllı yüzüğünün mevcut sürümünün hemen ticarileştirilemeyecek kadar büyük olduğunu iddia ediyor. Şirketin mümkün olduğu kadar çok işlevi uygulamaya çalıştığı ve seri üretim geliştirme aşamasında boyutu küçültmek için bu işlevlerden bazılarını kaldırmayı planladığı bildiriliyor.

Ayrıca Samsung’un 2024’ün üçüncü çeyreği veya 2025’in ilk çeyreğinde bir sürüm için çekim yaptığı söyleniyor. Söylentiler ayrıca Galaxy Ring’in Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 ile birlikte piyasaya sürülebileceğini söylüyor. Daha önceki söylentiler de potansiyel olarak 2024 sonu veya 2025 başında yayınlanacağına işaret etti. Ancak Ice Universe’den farklı bir söylenti, akıllı yüzüğün Ocak 2024’te Galaxy S24 serisiyle birlikte piyasaya çıkacağını iddia etti.

Ayrıca Samsung’un cihaz için tıbbi onay isteyebileceği de söylentiler arasında. Satış noktasının belirttiği gibi, ürün geliştirme normalde yaklaşık yedi ila sekiz ay sürer ve tıbbi onayın alınması ek bir 10 ila 12 ay sürer. Dolayısıyla eğer Samsung tıbbi onay almaya çalışıyorsa lansmanın 2025’te olması daha muhtemel.

Patent başvuruları, akıllı yüzüğün makul miktarda sağlık takibine sahip olacağını gösteriyor. Bu başvurular, kalp atış hızı ve sıcaklık ölçümleri için kullanılabilecek EKG ve PPG sensörlerinin bir entegrasyonunun bulunduğunu öne sürüyor.

Samsung’un Galaxy Ring’i dört boyutta gelebilir ve Fold 6 ile piyasaya sürülebilir

Teknory