SBS On Demand’ın engellemesi nasıl kaldırılır ve izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, dünyanın her yerinden SBS On Demand’ın engellemesini kaldırabilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. SBS On Demand içeriği, yayın hakları nedeniyle yalnızca Avustralya’dan yayınlanabilir; bu, yurt dışından en sevdiğiniz programları takip etmek için biraz yaratıcı olmanız […]

SBS On Demand’ın engellemesi nasıl kaldırılır ve izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, dünyanın her yerinden SBS On Demand’ın engellemesini kaldırabilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


SBS On Demand içeriği, yayın hakları nedeniyle yalnızca Avustralya’dan yayınlanabilir; bu, yurt dışından en sevdiğiniz programları takip etmek için biraz yaratıcı olmanız gerektiği anlamına gelir. SBS On Demand’ı dünyanın herhangi bir yerinden izlemek için coğrafi kısıtlamaları aşmak istiyorsanız, bir VPN’e yatırım yapmayı düşünmelisiniz.

Bu siber güvenlik hizmetleri, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu, Avustralya’daki bir sunucuya bağlanabileceğiniz ve SBS On Demand’ı dünyanın herhangi bir yerinden izleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu hile, özellikle Dünya Kupası’nı ücretsiz olarak izlemenin bir yolunu arıyorsanız faydalı olabilir.

SBS On Demand’ın engellemesini kaldırabilecek çok sayıda VPN vardır, ancak ExpressVPN muhtemelen en iyisidir. Sezgisel ExpressVPN uygulamasını indirdikten ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlandıktan sonra, güçlü bağlantı hızları ve kullanımı kolay bir arayüzle SBS On Demand’ın sunduğu her şeye erişebilirsiniz. ExpressVPN, veri koruması için güçlü şifreleme seviyeleri ve tüm cihazlarınızda yayın yapabilmeniz için beş adede kadar çoklu oturum açma ile geniş ve çeşitli bir sunucu ağına erişim sağlar.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. Hatta SBS On Demand’da Dünya Kupası’nı ücretsiz izlemek için kaydolabilir ve turnuva bittikten sonra yatırımınızı geri alabilirsiniz.

SBS On Demand’ın engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’de %49 tasarruf edin.

Teknory