Shang-Chi 2’nin gelişiminde nihayet olumlu bir güncelleme var

Marvel Studios’un SHANG-CHI VE ON YÜZÜK EFSANESİ filminde Shang-Chi (Simu Liu). Jasin Boland’ın fotoğrafı. ©Marvel Studios 2021. Tüm Hakları Saklıdır. 10 Star Trek köprü ekibinin tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı kaydeden Camila Servello Invincible: Prime Video bu gece, yani 30 Kasım’da yeni bir bölüm yayınlayacak mı? kaydeden Mark Lynch Marvel’ın süper grubu Avengers: […]

Shang-Chi 2’nin gelişiminde nihayet olumlu bir güncelleme var

Marvel’ın süper grubu Avengers: The Kang Dynasty’nin beşinci filminde Destin Daniel Cretton’ın yönetmen koltuğundan ayrılmasının ardından Shang-Chi 2 ile ilgili haberler var.

Filmweb bunu bildirdi Kısa Vadeli 12 Ve Sadece Merhamet film yapımcısı Destin Daniel Cretton, Earth’s Mightiest Heroes’un yer aldığı başka bir bölümün yönetmenliğini bıraktıktan kısa bir süre sonra, 2021 Marvel Studios filminin devamında umut verici bir gelişme olduğunu açıkladı: Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi.

Belirtildiği gibi Hollywood MuhabiriCretton, House of Ideas’ın yönetmenlik yapması için gerçek hayattan daha büyük karakterlerden oluşan dinamik ve renkli bir kütüphane oluşturan stüdyonun ilgisini çekti. Yenilmezler: Kang Hanedanı geçen yıl odaklanmak için döndü Shang-Chi 2. Aynı zamanda sözleşme gereği Hulu’nun Onyx Collective’iyle Marvel Studios’un “Spotlight”ı uyarınca Disney+ için yapım afişi (Family Ownered) uyarınca bir Wonder Man serisinin baş yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenmekle yükümlüdür.

THR’ye göre Cretton’un direktörlük görevinden ayrılmasının ana nedeni Kang Hanedanlığı Bunun nedeni, topluluk filminin gösterim tarihinin Mayıs 2025’ten Mayıs 2026’ya ertelenmiş olmasıydı. Şu an itibariyle, Jeff Loveness’in Kang-Tastic hikayesinin ilk taslağı hakkında hayranlara veya takaslara herhangi bir bilgi verilmedi.

Jonathan Majors iddia edilen saldırı ve taciz suçlamasıyla karşı karşıyayken ve duruşmaya katılmak nedeniyle 29 Kasım’da Marvel’ın koşullar göz önüne alındığında ne yapacağına dair karışık tepkiler var. Yapım şirketi Walt Disney Studios önlemler aldı yazma yeteneği açısından.

Hakkında pek bir şey bilinmiyor Shang-Chi 2 Ancak başrol oyuncusu Simu Liu, temmuz ayında filmin daha sonra vizyona gireceğini belirtmişti. Yenilmezler 5. Yapımcıların devam filmi için ellerinde daha fazla kaynak olacağı umuluyor. Yönetmen Destin Daniel Cretton’la sık sık birlikte çalışan Andrew Lanham’ın ilk filmin senaryosunu onunla birlikte yazıp yazmadığı ve Dave Callaham’ın muhtemelen geliştirme sürecinin ilerleyen aşamalarında senaryoya yardımcı olmak için geri dönüp dönmeyeceği şu anda belli değil.

Teknory