The Weekly Authority: Sayonara S23 fiyat artışı!

Kris Carlon / Android Yetkilisi ⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. 228. sürüm, tüm Galaxy S23 haberleri, Google Stadia’nın ölümü, can sıkıcı bir Pixel 7 hatası, akış hizmeti yorgunluğu ve daha fazlasıyla burada… ???? Ocak ayı çok uzun bir ay gibi geliyor ama hafta […]

The Weekly Authority: Sayonara S23 fiyat artışı!

Kris Carlon / Android Yetkilisi

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. 228. sürüm, tüm Galaxy S23 haberleri, Google Stadia’nın ölümü, can sıkıcı bir Pixel 7 hatası, akış hizmeti yorgunluğu ve daha fazlasıyla burada…

???? Ocak ayı çok uzun bir ay gibi geliyor ama hafta ortasında Edinburgh’un en güzel tepelerinden birinde iyi bir arkadaş, iyi kahve ve bir kez olsun güzel hava ile yürüyüş yapmak için biraz izin aldım!

Ocak’tan bahsetmişken, cep telefonu operatörünüzü değiştirmeyi düşünmenin tam zamanı. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok sağlayıcı ve planla, biraz mayın tarlası gibi geliyor! Bu da bizi bu haftaki sponsorumuza güzel bir şekilde getiriyor.

Bu haftaki haber bülteninin sponsorluğunu Boost Mobile üstleniyor.

Bülten Resim 3

Ön ödemeli hücrenizden uzaklaşmayı düşünüyorsanız ve çok şey arıyorsanız, cevap Boost’ta. Boost, piyasadaki en yeni faturalı operatör olmakla kalmıyor, aynı zamanda süper yüksek hızlara sahip kendi 5G ağına sahip ilk şirket. Şu anda, ilk ay 5 GB 5G/4G LTE Verinizi 0,99 ABD dolarına ve 2 günlük gönderim ücretini yalnızca 5 ABD dolarına* alabilirsiniz. Bu teklif, ücretsiz bir SIM artı mobil erişim noktası içerir ve sınırsız konuşma ve metin ile kilidi açılmış çoğu GSM telefonunda çalışır. İlk ayınızdan sonra, sonsuza kadar ayda 25 ABD doları ödersiniz, bu da gelecekteki fiyat artışları hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Aktivasyon ücreti veya gizli ücret yoktur, bu nedenle Boost, ihtiyaç duyacağınız son telefon planıdır.

* Yeni müşteriler için geçerlidir — bu fırsat yalnızca çevrimiçi olarak mevcuttur

Bize oldukça iyi geliyor!

Sana da iyi geliyor mu? Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bugün kaydolun:

Bu hafta popüler haberler

Samsung Galaxy S23 Ultra

başka yerde:

Filmler/TV

sonuncumuz

oyun:

Google Stadia telefonda oynuyor 1

Yorumlar

Tablo22'de Skagen Falster Gen 6 incelemesi saat yüzü ekranı

Andy Walker / Android Otoritesi

Özellikler

Jellyfin Medya Sunucusu DVD Koleksiyonu

Robert Triggs / Android Otoritesi

Haftalık Mucize

Vivo X70 Pro Plus ile şehir kasesinin 1X çekimi.

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

1x yakınlaştırma

Hepimiz bir yıl daha Mavi Pazartesi’den sağ çıktık, ancak hala üzgün hissediyorsanız, kabahat işiniz olabilir. Endişelenmeyin – her zaman istifa edebilir ve dünyadaki en mutlu işlerden birini alabilirsiniz…

 • Washington post binlerce zaman günlüğünü analiz etti. Çalışma İstatistikleri Bürosu’nun Amerikan Zaman Kullanım Anketi Amerika’daki en mutlu, en az stresli, en anlamlı işlerin ne olduğunu anlamak için.
 • Açık havada çalışanların -yani tarım, tomrukçuluk ve ormancılık işçilerinin- kendileri tarafından bildirilen en düşük stres seviyelerine ve en yüksek mutluluk seviyelerine sahip olduğunu bilmek sizi şaşırtmayabilir. sanırım oduncular gerçekten iyi.
 • Tarım, tomrukçuluk ve ormancılık çalışanları da işlerini son derece anlamlı olarak değerlendirdi ve hemen ardından sağlık ve sosyal yardım alanında çalışanlar geldi.
 • Yine de şaşırtıcı bulabileceğiniz şey, emlak sektörü çalışanlarının, tarım ve ormancılık çalışanlarından önemli ölçüde daha yüksek stres seviyeleri bildirmelerine rağmen, mutluluk ölçeğinde ikinci sırada yer almalarıdır.
 • Finans ve sigortacılıkta çalışanlar, eğitimde çalışanlarla aynı düzeyde stres seviyeleri ile en düşük mutluluk düzeylerini bildirdiler.
 • İnşaat işçileri ayrıca düşük stres seviyeleri ile yüksek düzeyde mutluluk bildirdiler.
 • Sonuç olarak? Size mutluluk getiren düşük stresli bir rol arıyorsanız, öğretmen, eğitimci veya finans veya sigorta sektörlerinde çalışmayın.
 • Elbette bizi neyin mutlu ettiği herkese göre değişir ve işinizi seviyorsanız ama yine de sizi strese sokuyorsa, rahatlamanın ve gevşemenin harika yolları var. Meditasyon yapmayı deneyin, rahatlatıcı mobil oyunlar oynayın, Z’leri yakalamanıza yardımcı olması için Nest Audio’nuzda biraz beyaz gürültü dinleyin veya daha iyi uyumak için akıllı saatinizi kullanmayla ilgili pratik ipuçlarımıza göz atın.

Teknik Takvim

 • 24 Ocak: PS5, PC’de Forspoken sürümleri
 • 25 Ocak @ 15:00 ET: Xbox ve Bethesda Developer_Direct
 • 26 Ocak: Razer Edge yayınlandı
 • 27 Ocak: Dead Space PS5, Xbox Series X/S ve PC’de Çıkıyor
 • 1 Şubat 13:00 ET: Samsung Ambalajsız (Galaxy S23?)
 • 7 Şubat: OnePlus 11 küresel lansmanı
 • 22 Şubat: PSVR 2 lansman tarihi
 • 27 Şubat-2 Mart: MWC 2023 Barselona

Haftanın Teknik Tweet’i

Mobil oyun oynayan insanların görüntüleriyle birleştirilmiş Family Guy kliplerinin bir TikTok trendi var.

DMCA yayından kaldırmalardan kaçınmanın bir yolu olarak başladı, ancak kolektif dikkat süremizi sıfıra indirecek çok duyusal bir dopamin damlasına dönüştü. pic.twitter.com/6kavGjQUtD

Ekstra bir şey: Hala Wordle oynuyor musun? neden denemiyorsun Keman? Bir evin liste fiyatının %5’i dahilinde deneyin ve tahmin edin (yeni bir fotoğraf ve her yanlış tahmin için ipucu ile altı deneme hakkı kazanırsınız). (s/s: Acele).

Paula Beaton, Kopya Editörü.


The Weekly Authority: Sayonara S23 fiyat artışı!

Teknory