Xbox Game Pass Ultimate, Apple Music ve Apple TV+ İçin Üç Aylık Deneme Sürümleri Sunuyor

Microsoft haberi kısa sürede verdi Blog yazısı, Ultimate abonelerinin artık üç aylık Apple TV+ denemesinin yanı sıra üç aylık Apple Music denemesini deneme şansına sahip olacağını resmen duyuruyor. Bu abonelikler, bir Xbox Game Pass Ultimate üyesi olduğunuz sürece hiçbir ek ücret ödemeden sunulacaktır. Yine de bir püf nokta var: Mevcut bir Apple TV+ veya Apple… Okumaya devam et Xbox Game Pass Ultimate, Apple Music ve Apple TV+ İçin Üç Aylık Deneme Sürümleri Sunuyor

Xbox Game Pass Ultimate, Apple Music ve Apple TV+ İçin Üç Aylık Deneme Sürümleri Sunuyor

Microsoft haberi kısa sürede verdi Blog yazısı, Ultimate abonelerinin artık üç aylık Apple TV+ denemesinin yanı sıra üç aylık Apple Music denemesini deneme şansına sahip olacağını resmen duyuruyor. Bu abonelikler, bir Xbox Game Pass Ultimate üyesi olduğunuz sürece hiçbir ek ücret ödemeden sunulacaktır. Yine de bir püf nokta var: Mevcut bir Apple TV+ veya Apple Music aboneliğiniz olamaz. Bu promosyon, yeni gelenleri hedefliyor gibi görünüyor – hizmeti denedikten sonra buralarda kalacağınızı ummaktan hiç şüphe yok.

Şirket, her iki Apple aboneliğinin de sunabileceği çok şey olduğunu vurguluyor. Apple müzik ile Xbox üyeleri 100 milyona kadar farklı parça dinleyebilir. Apple TV+, en son hit “Severance” ve çok sevilen, süper sağlıklı “Ted Lasso” da dahil olmak üzere çok sayıda TV şovunun ve filmin kilidini açar. Rusya (abonelik) veya Türkiye’den (Apple TV+ orada kullanılamıyor) değilseniz, bu ücretsiz denemelerin her ikisi de 31 Mart 2023’e kadar talep edilebilir.

Apple büyüklüğündeki şirketlerle bir ekip oluşturmak Microsoft için ancak iyi şeyler yapabilir. Apple TV+ ve Apple Music ile yapılan bu zorlama, Sony’nin PlayStation Plus abonelik planına karşı rekabet etmesine yardımcı olacak şey olabilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow