Bu ödüllü çeviri kulaklıklarını 90$ karşılığında alın

TL;DR: 9 Aralık itibarıyla Mymanu CLIK S Çeviri Kulaklıklarını yalnızca 89,97 $ karşılığında, yani %42 indirimle alın. İletişim hayatın çok önemli bir parçası. İster iş hayatınızda ister kişisel yaşamınızda olsun, net iletişim hatları çoğu zaman daha az stres sağlar. Hepimizin aklında tatil olduğu için, burada listenizdeki birinin seyahat ederken veya farklı bir dil konuşan kişilerle […]

Bu ödüllü çeviri kulaklıklarını 90$ karşılığında alın

TL;DR: 9 Aralık itibarıyla Mymanu CLIK S Çeviri Kulaklıklarını yalnızca 89,97 $ karşılığında, yani %42 indirimle alın.


İletişim hayatın çok önemli bir parçası. İster iş hayatınızda ister kişisel yaşamınızda olsun, net iletişim hatları çoğu zaman daha az stres sağlar. Hepimizin aklında tatil olduğu için, burada listenizdeki birinin seyahat ederken veya farklı bir dil konuşan kişilerle etkileşimde bulunurken en iyi iletişimi deneyimlemesine yardımcı olabilecek eğlenceli bir ürün teklifi var.

2019 CES İnovasyon Ödülleri Onur Ödülü sahibi Mymanu CLIK S Çeviri Kulaklıkları, 37 dilde konuşmadan metne ve metinden konuşmaya çevirileri mümkün kılmak için özel uygulamaları MyJuno ile birlikte çalışır. Bu, eğer İspanya’ya seyahat ediyorsanız CLIK S’i kullanarak birine kolayca soru sorabileceğiniz anlamına gelir. Bir müze mi arıyorsunuz ve yol boyunca biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Bu kulaklıklar dünyayı keşfederken zamandan ve hayal kırıklığından tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Ancak bunları kullanmak için WiFi’ye veya verilere erişmeniz gerekir.

En iyi özelliklerden biri, ister yüz yüze konuşuyor olun ister dünyanın öbür ucundan sanal olarak buluşuyor olun, çeviri avantajından yararlanabilmenizdir. Hem Android hem de Apple cihazlarıyla uyumludurlar.

CLIK S’in cephaneliğinize bir aksesuar daha eklemek anlamına geldiğini düşünüyorsanız tekrar düşünün. Ayrıca, uçuş sırasında olduğu gibi çeviri için ihtiyacınız olmadığında müzik, sesli kitap veya podcast’leri net HD olarak dinlemenize olanak tanıyan normal kulaklıklar olarak da çalışırlar.

Şarj kutusu, en uzun seyahat veya iş gününü bile atlatabilmeniz için uygun şarj gücü sağlar. Alacağınız çeşitli boyutlardaki konfor ipuçları da sizin veya hediye ettiğiniz kişinin CLIK S’in keyfini rahatça çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Mymanu CLIK S çeviri kulaklıklarını 17 Aralık saat 23:59’a (PT) kadar sadece 89,97 $ (normal 157 $) karşılığında satışa sunma şansını kaçırmayın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow