‘Doctor Who’ 60. Yıldönümü Özel Programlarını çevrimiçi olarak ücretsiz izleyin

TL;DR: Akışı Doktor Kim BBC iPlayer’da 60. Yıldönümü Özel Programları. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Her şeyin hayranları için büyük bir yıl Doktor Kim. Gelecek sezonda sadece yeni bir Doktor almakla kalmıyoruz, aynı zamanda ondan önce hepimiz üç muhteşem 60. yıl dönümü macerasının tadını çıkarıyoruz. Whovian olmak için ne güzel bir […]

‘Doctor Who’ 60. Yıldönümü Özel Programlarını çevrimiçi olarak ücretsiz izleyin

TL;DR: Akışı Doktor Kim BBC iPlayer’da 60. Yıldönümü Özel Programları. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Her şeyin hayranları için büyük bir yıl Doktor Kim. Gelecek sezonda sadece yeni bir Doktor almakla kalmıyoruz, aynı zamanda ondan önce hepimiz üç muhteşem 60. yıl dönümü macerasının tadını çıkarıyoruz. Whovian olmak için ne güzel bir zaman!

izlemek istiyorsanız Doktor Kim 60. Yıl Özel Etkinlikleri dünyanın her yerinden ücretsiz olarak, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Neler var? Doktor Kim 60. Yıl Özel Etkinlikleri mi?

2023’e özel ürünler Doktor Kim programın 60. yıldönümünü kutlamak için yayınlanacak üç bölümden oluşan yeni bir dizi.

David Tennant ve Catherine Tate bu özel serinin parçası olarak geri dönecek. Zaten Onuncu Doktor’u canlandıran Tennant, ilk kez On Dördüncü Doktor olarak rol alacak, Tate ise Donna Noble rolüne geri dönecek. Neil Patrick Harris, geri dönen oyuncular Jacqueline King, Karl Collins, Bernard Cribbins, Jemma Redgrave ve Yasmin Finney ile birlikte Oyuncakçı rolünde konuk oyuncu olarak yer alacak.

ne zaman Doktor Kim 60. Yıl Özel Etkinlikleri mi?

Özel programlar şu adresten yayınlanacak: 25 Kasım – 9 Aralıkbölümleri her cumartesi yayınlanıyor. “The Star Beast” başlıklı ilk özel bölüm 25 Kasım’da gösterime girecek, ardından 2 Aralık’ta “Wild Blue Yonder” ve ardından 9 Aralık’ta “The Giggle” gelecek.

Nasıl izlenir Doktor Kim 60. Yıl Dönümüne Özel Ücretsiz

Üç bölümün tamamı dünya çapında Disney+’ta veya Birleşik Krallık’ta BBC iPlayer’da izlenebilecek. Buradaki en önemli detay BBC iPlayer’ın bu özel seriyi ücretsiz yayınlayan tek yayın platformu olmasıdır.

BBC iPlayer coğrafi olarak İngiltere ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz akış hizmetine bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; Doktor Kim Dünyanın her yerinden BBC iPlayer’da 60. Yıl Özel Programları.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek BBC iPlayer

 5. Buharla Doktor Kim Dünyanın her yerinden ücretsiz 60. Yıl Özel Etkinlikleri

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunma eğilimindedirler. Bu tekliflerden yararlanarak BBC iPlayer’a nakit taahhütte bulunmadan erişebilirsiniz. Bu açıkça uzun vadeli bir çözüm değil, ancak size akışı gerçekleştirmeniz için yeterli zaman veriyor. Doktor Kim Yatırımınızı geri kazanmadan önce 60. Yıl Özel Fırsatları.

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

Bir şeyi izlemek Doktor Kim ExpressVPN ile 60. Yıl Dönümüne Özel Etkinlikler.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow