Knives Out 3: Çıkış tarihi tahmini, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Bir sonraki Benoit Blanc gizemi olan Knives Out 3 hakkında tüm yayın tarihi ve fragman detaylarından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve daha fazlasına kadar bildiğimiz her şey burada. Poirot’yu bir kenara bırakın, çünkü Kenneth Branagh’ın bıyıklı hafiyeyi canlandırmak için elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen, başka bir olağanüstü modern zaman dedektifi tacı elinde tutuyor: Daniel […]

Knives Out 3: Çıkış tarihi tahmini, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Bir sonraki Benoit Blanc gizemi olan Knives Out 3 hakkında tüm yayın tarihi ve fragman detaylarından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve daha fazlasına kadar bildiğimiz her şey burada.

Poirot’yu bir kenara bırakın, çünkü Kenneth Branagh’ın bıyıklı hafiyeyi canlandırmak için elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen, başka bir olağanüstü modern zaman dedektifi tacı elinde tutuyor: Daniel Craig’in Benoit Blanc’ı.

İlk olarak 2019’da Knives Out’ta çıkış yapan Craig, Netflix’teki devam filmi için Rian Johnson’la yeniden bir araya geldi: Glass Onion, karakteri bir all-star kadrosuyla yepyeni bir hikaye için Thrombey’lerden bir Yunan adasına götürüyor.

Adalet varsa, Knives Out 3 uzun bir dizi devam filminden bir diğeri olacak, işte şimdiye kadar bildiklerimiz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

içindekiler:

Knives Out 3 olacak mı?

Dürüst cevap: evet, bir Knives Out 3 olacak… ama çok erken geliştirme aşamasında.

Ile konuşmak Son tarih, Johnson, üç parçayı bir araya getirmek için doğrudan atlamaya hevesli olduğunu söyledi. “İlginç. yapılandırdık [Netflix deal] böylece bundan sonra başka bir şey yapmak istersem yapabilirim,” diye açıkladı.

“Sanırım herkes, ortalıkta tekmelediğim başka rastgele fikirlerim (ilgisiz projeler) olduğunu varsaydı. Ama dürüst olmak gerekirse, son birkaç aydır, şu anda benim için en heyecan verici yaratıcı şey o üçüncü film.

“Ve bu yüzden, sanırım hemen içine atlayacağım. Sözleşmeden doğan bir yükümlülük yüzünden değil, ama gerçekten, şu anda burnumun baktığı parlak nesne bu. [It’s] hem bundan hem de ilkinden nasıl tamamen farklı olabileceğini bulma fikri.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Knives Out 3 çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Kasım 2022 itibariyle, Knives Out 3’ün çıkış tarihi yoktur – ancak, en erken 2024’e kadar çıkması muhtemel değil.

Senaryo bile yazılmadığı ve Glass Onion, Netflix’e gelmeden önce sınırlı sinema gösterimini bitirdiği için, önümüzdeki yıl bir çıkış tarihi iddialı olabilir.

ile yapılan bir röportajda Çizgi roman, yapımcı Ram Bergman şunları söyledi: “Bu iyi bir soru. İlki, [Johnson] Bu fikir yıllarca kafasındaydı, ancak Ocak sonu gibi kalemi kağıda döktü ve Ekim ayı sonunda onu çekiyorduk ki bu çok hızlı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Bu film, gerçekten bir fikri yoktu. Düşünmeyi bıraktı ve biz… gerçekten yazmaya başladığı andan itibaren, yaklaşık dokuz ay sonra, bir yıl sonra, biz çekiyorduk.

“Yani, iyi olan şey, bir sonrakini olabildiğince çabuk yapmak için çok motive olması. Ama bilirsin, ne kadar hızlı olduğunu göreceğiz ama bu zorlu olacak. Daha büyük bir meydan okuma olacak. Bu yüzden ne kadar süreceğini göreceğiz.”

Knives Out 3 oyuncu kadrosu: İçinde kimler var?

Şu kadarını söyleyebiliriz: Knives Out 3’ün şekli ne olursa olsun, Daniel Craig, Benoit Blanc olarak geri dönecek.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

ile yapılan bir röportajda ÇeşitlilikJames Bond oyuncusu şunları söyledi: “Eğer o yazmaya devam ederse, ben de yapmaya devam edeceğim. O zaman işi kolaylaştıran da bu, o o kadar harika bir yazar ki, benim yapmam için sayfada var.”

Daniel Craig ve Knives Out'un devam filmi Glass Onion'un oyuncu kadrosuNetflix

Deadline ile konuşurken şöyle devam etti: “Rian bana bir sonrakiyle devam etme konusunda çok heyecanlı görünüyor. Zaten bazı fikirleri var ve bana gerçekten ilginç geliyorlar, bu yüzden onunla devam etmesine izin vereceğim.

“Yani, eğer insanlar ilgilenirse, onları yaparız. Ama Rian ve benim onları sadece çalkaladığımızı düşündüğümüz bir nokta olursa, bence geri çekilirdik. Demek istediğim, ikimizin de hayatta yapmak istediği şeyin bu olduğunu düşünmüyorum. İnsanlar onlardan gerçek bir eğlence almıyorsa, unut gitsin.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Knives Out 3 kadrosundaki diğer kişilere gelince, onlar henüz onaylanmadı. Her yeni bölümün yeni bir gizem içermesi beklendiğinden, yeni bir oyuncu kadrosu olacak. Herhangi bir duyuru üzerine bu alanı güncelleyeceğiz.

Knives Out 3 konusu: Ne hakkında olacak?

Knives Out 3 ile ilgili olay örgüsü ayrıntıları bu yazı yazıldığı sırada paylaşılmadı ama Johnson’ın birçok fikri var.

“Her yere yanımda taşıdığım bir Moleskine defterim var ve sürekli ona bir şeyler karalıyorum. Benim için sürecin ilk yüzde 80’i defterlere karalamak ve hepsini yapılandırmak. Öne geçmeye çalışıyorum, ”dedi Deadline.

Knives Out'ta Daniel CraigKnives Out'ta Daniel CraigAslan Kapısı

“Bu filmin tüm tanıtımını yaparken bile, bir yapı, bir fikir oluşturmaya çalışıyorum, böylece Yeni Yıl’dan sonra, gerçekten işe koyulma zamanı geldiğinde, umarım öylece bakmıyorumdur. o korkunç boş sayfada. Ama sen her zaman öylesin sanırım.”

Johnson, whodunnits dünyasında “daha derine inmek” istediğini söyledi. “Zor, çünkü kapsamlı bir tür değil. Kara film gibi, sınırsız miktarda malzeme varmış gibi hissettiren binlerce klasik yok,” diye açıkladı.

“Yıllar boyunca pek çok farklı Agatha Christie uyarlaması oldu ve bunları derinlemesine incelemek her zaman eğlenceli. Ancak türdeki gerçek yenilikçi şeyler açısından, kendinizi aynı başlıklara geri dönerken buluyorsunuz.

Yönetmenin keşfetmeye hevesli olduğu alanlardan biri, Glass Onion’un Hugh Grant’in canlandırdığı bir adamla ilişkisini ifşa etmesinden sonra Benoit Blanc’ın cinselliği.

Ile konuşmak Çizginin üstünde, Johnson şunları söyledi: “Filmi izlerseniz, bence açık bir şekilde yapılmış. Keşfetmek açısından, yani belki, ama bu filmlerde, demek istediğim, gerçekten dedektifin cinselliği ile ilgili değiller.

“[But] biraz türe dahil edildi [when] Dedektif, diğer şüphelilerle devam eden insanlık dramının bir nevi dışında yer alıyor, bu yüzden eminim ki bu onun kim olduğunun büyük bir parçası olduğu için devreye girecek. Bu sadece karakteriyle ilgili bir gerçek.”

Knives Out 3 fragmanı: Fragman var mı?

Hayır, Knives Out 3 için bir fragman yok. Henüz yazılmadığı veya prodüksiyona girmediği için, herhangi bir çekim için bir süre bekleyeceğiz, ancak çevrimiçi olarak paylaşıldığında bu alanı güncelleyeceğiz.

Bu arada Glass Onion: A Knives Out Mystery’nin fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Knives Out 3 hakkında bildiğimiz her şey bu kadar. Filmle ilgili incelememize buradan, oyuncu kadrosuna ilişkin dökümümüze ve aşağıdan diğer TV ve film merkezlerimize göz atın:

M3GAN | Konstantin 2 | Çığlık 6 | Deadpool 3 | Fantastik Dörtlü | Yenilmezler: Kang Hanedanı | Yenilmezler: Gizli Savaşlar | Marvel Zombileri | Harikalar | Agatha: Kaos Meclisi | Zehir 3 | Daredevil: Yeniden Doğmak | Bıçak MCU’su | Kaptan Amerika 4 | Avatar 2 | Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde

Teknory